Jaunas piedzīvojumu sacensības – Eklēra medības

Ievadam mazs fragments no piedzīvojumu sacīkšu organizētāju manifesta:
Latvija ir eklēru dzimtene. Jau pirms divtūkstoš gadiem argonauti devās no Hellādas uz tālajiem ziemeļiem zelta eklēra meklējumos. Savukārt pirms tūkstoš gadiem vikingi rosīgi kuģoja pa Daugavu, Donavu un Donu, izvadājot tos pa visu Eiropu. Francijas karali Ludviķi IV neapmierinātā tauta nogāza no troņa, jo viņš neorganizēja éclair importu pienācīgā daudzumā. Krievu-japāņu karš 1905.gadā izcēlās tāpēc, ka tālā orientālā valsts cerēja iegūt tiešu pieeju Rīgas eklēru ražotājiem (cariskās Krievijas Baltijas jūras kara flote tika pilnībā iznīcināta). Nepagāja pat gadsimts, un 2002.gadā Vanšu tilts tika pārdēvēts par Eklēru tiltu. Kopš tā laika uz tilta virsotni regulāri dodas svētceļotāji un tautā radās ticējums – ja kaut kur uzrāpsies, tiks pie eklēra…

Tas bija fragments. Pilnu manifestu meklējiet Viveres lapā

Bet nu no augstajiem mērķiem atpakaļ uz zemes. Uz zemes, ko šajā burvīgajā 7. janvāra dienā pirmo reizi noklāja sniegs. Vienreizējas ainavas un burvīgs pirmā sniega svaigums, kas mijās ar āķīgiem un jautriem KP. Izbaudiet un gaidiet nākamo gadu.

Te no paša Jāņa A. rokām saņemam karti un uzdevumus.

Piemēram – cik elektrības stabu šajā stigas posmā ..  bet vai tie otrie ar kabeli arī ir elektrības, jeb varbūt telefona stabi?

Jeb arī – kāds ir šī bluķēna apkārtmērs?

Un kas īsti ir dendromutants antropomorfais? Ticamāk 2. vai 3. atbilde, jo sakuras pie Fukušimas vēl nav izaugušas.

Un kas noslēpts šajā bedrītē? Končas!

Un kas dzīvo šajā namiņā? Kautkāda vāvere, pie kuras vienas komandas viesošanās laikā bija atnācis ciemos trusis.

Un kas šajā? Šajā dzīvo finiša tiesnesis!

Paldies par lielisko izklaidi! Un paldies sniedziņam un pirmajiem skrējējiem, kas iemina pēdas uz visiem KP:)