Adventures.lv ceļojumu filmas

7 autentiskas ceļojumu filmas. Katrā ir stāsts par kādu tālu un skaistu galamērķi. Parasti plānojam savus braucienus tā, lai apceļotu visas ievērojamākās vietas valstī un izbaudītu gan dabas, gan kultūras daudzveidību. Filmas ir tapušas reāllaikā – turot pirkstu uz slēdža un tverot emocijas un pārsteiguma mirkļus, kas paši no sevis uzrodās ceļojuma gaitā. Tādēļ pa vidu var gadīties kāds raustīgāks kadrs:) Jauku skatīšanos!


FILMAS:


Stāsts par fantastisku ekspedīciju! Par ceļojumu uz valsti, kurā valda militārā hunta, bet reālos lēmumus (piemēram, par galvaspilsētas pārvietošanu) pieņem astrologi. Uz valsti, kur miljonu pilsētās nav elektrības, bet to centros slejas stūpas, klātas desmitiem tonnu zelta un rotātas briljantiem. Uz valsti, kur gandrīz ik dienas notiek kāds festivāls, un, kas pats galvenais, kur dzīvo apgaroti un draudzīgi cilvēki. Britu laikos šo valsti sauca par Birmu, bet tagad tā ir Mjanma. Viena no neparastākajām valstīm pasaulē.

Mjanmas ekspedīcijas II daļa – stāsts par neparasto Inles ezeru un vietējo zvejnieku dzīvi jūras piekrastē, kā arī par trakāko un, iespējams, bīstamāko uguns festivālu, kādu jebkad izdevies apmeklēt.

Filma 2 daļās.
I daļas garums 58min
II daļas garums 1h 6min

Filmas reklāmas rullītis: https://youtu.be/xKw7uT28bcc


Skatīties filmu YoutubeŠī filma ir par Paradīzi. Par Paradīzi Zemes virsū – par fantastiskiem okeāna stāvkrastiem, par augstkalnu purviem, par vulkānu krāteriem, kas paceļas augstu virs mākoņiem, par sarkani kvēlojošām lavas upēm, par baltu un melnu smilšu pludmalēm, par peldēm okeānā ar rajām un jūras bruņurupučiem.
Runā, ka Havaju salās esot pasaules skaistākie pārgājienu maršruti. Tad nu dosimies tos izstaigāt!

Filmas garums 1h 06min


Skatīties filmu YoutubeFilma ir par mūsu fantastisko 1001 jūdzes braucienu cauri visai Kubai. Par vienreizējo 50-to gadu Amerikas atmosfēru. Par vienmēr dziedošajiem, dejojošajiem, rumu malkojošajiem un cigārus kūpinošajiem kubiešiem. Par Čegevaru un par pasaulē skaistākajām smilšu pludmalēm saldajā ēdienā.

Filmas otrā daļa ir īpaša – tā stāsta par mazāk apgūto Kubas pusi – par braucienu uz Fidela un Čē revolūcijas komandpunktu Sierra Maestras kalnos un par fantastiskajām sajūtām vienmēr dziedošajā Santiago de Cuba.

Filma 2 daļās.
I daļas garums 48min
II daļas garums 33min


Piecās dienās apskatīsim skaistākos un neparastākos dabas objektus Islandes dienvidu piekrastē, nopeldēsimies karsto avotu ielejā, veiksim vairākus pārgājienus pa gleznainām takām salas vidienē, kur nevar piekļūt ar nomas auto.

Filmas garums tikai 11 min


Šī filma ir par 14 letiņu trakulīgo avantūru Marokā. Kad satikāmies Rīgas lidostā, mēs viens otru ieraudzījām pirmo reizi. Bet katra nākamā diena pierādīja, ka mums ir tik daudz kā kopīga! Tas ir stāsts par mūsu ceļojumu cauri visai Marokai ar vecajiem Mersedesiem, kas jau pirmajā dienā bija jāiestumj, lai kustētos uz priekšu:) Tad nu skatieties, kas mums no tā visa sanāca…

Filmas otrā daļa… esam jau sadraudzējušies un sapratuši, ka sērfojam pa Maroku uz viena viļņa:) Piedzīvojumi kļūst vēl trakulīgāki.

Filma 2 daļās.
I daļas garums 34min
II daļas garums 28min


Planētas lielākā sālsezera vidū (toreiz ceļojām pa Bolīviju) pēkšņi atskanēja telefona zvans. Zvanīja mūsu burāšanas biedri – vai nevēlamies piedalīties burājumā. Kāpēc ne? Bet uz kurieni? … telefona zona beidzās, saruna pārtrūka. Kad sakari atjaunojās, sapratām, ka esam piekrituši sava mūža tālākajam ceļojumam – uz pilnīgi pretējo planētas pusi: Taiti jeb Franču Polinēziju:) Bora-Bora un citas atola salas, peldes ar haizivīm un citiem jūras radījumiem, vienvārdsakot skaistā Klusā okeāna atolu daba:)

Filmas garums 28 min


Astoņi latviešu ceļotāji dodās uz Grenlandi, lai šķērsotu lielāko ledus veidojumu uz mūsu planētas – Grenlandes Ledus cepuri. Neticami, ka ledus var būt tik daudzveidīgs un tik skaists! Ledus upes nomaina dzidri zilas plaisas, tad zilganzaļas kilometriem dziļas akas, vižņu lauki ar nažiem līdzīgiem asmeņiem. Ekspedīcija savā ceļā sastop arī daudzus Arktikas dzīvniekus un iepazīst skarbo inuītu sadzīvi.

Filmas garums 1h 12min


Filmu saraksts tiks papildināts. Rindā stāv Vjetnama visā tās garumā, Lielā Ķīnas Ekspedīcija, Laosas un Kambodžas džungļi, un tad jau arī episkais ceļojums uz Tibetu un K2 bāzes nometni Pakistānā.

Sekojiet jaunumiem mūsu Facebook lapā

vai arī Youtube kanālā KasparsUlsts